19.12.2008.

assets/Uploads/_resampled/SetWidth70-textam2.jpg

Sveiki, kā jau pirmoreiz, šeit ir daudz jaunumu, ko pastāstīt. Arī pirmoreiz satiekoties, mums taču ir par ko parunāt. Kāds šodien laiks, piemēram.

Sākšu ar zināmāko (parasti tā sākam sarunas, ja vien svarīgākais nav kas nevēlams, ko tik ļoti gribētos atlikt)- albums "uz manām plaukstām" ir nodots Jūsu lietošanā, cik nu tādu albumu var lietot, šī vārda klasiskajā nozīmē. Nav ne jausmas, vai veikalā "Upe", Vaļņu ielā, Rīgā un "Mūzikas centra" veikalos Cēsīs, Valmierā, Liepājā un Jēkabpilī (pilsētu secība uzrakstīta nejauši, droši vien sakarīgāk ir tās uzskaitīt alfabēta kārtībā) vēl ir pieejamas albuma kopijas. Paldies visiem, kas albumu jau ir ieguvuši!
   Arī šūpuļdziesmu apkopojums "Mēness ceļu rādīs miega peles vezumam" ir laists klajā mūzikas izdevniecībā "Upe", un pieejams mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās. Miega dziesmas bērniem un ne tikai...
   Nu re, arī mājas lapa mūsu saziņai ir iedarbināta! Un "uz manām plaukstām" iegūstams arī elektroniski un pilnīgi oficiāli!
   Lai saruna noritētu viegli, ir jauki, ja runātājam atbild, oponē, strīdas, lamā, uzslavē utt. Es zinu Jūs to protat ļoti labi (neesmu gan dzirdējis lamājoties, bet visam savs laiks). Droši vaicājiet, ierosiniet, pieprasiet (vienmēr pozitīvu atbildi nevaru garantēt, bet atbildi- varu).
   Šķiet, tieši šeit (šajā mājas lapā) būs pirmā vieta dažādu jaunumu izsludināšanai (koncerti, jaunas dziesmas u.c.), kaut arī tik ierastais oranžā portāla mūzikas profils novārtā pamests netiks.
   Un vēl, ja vēlaties uzzināt cilvēkus, kas ir darījuši labu un kļuvuši par daļu no visa, kas pēdējā laikā noticis, tad lasiet tālāk: Māris Bīmanis (viena bērndārza grupiņa mūs iepazīstināja, un tā nu mēs kopīgi esam izauguši), Juris Kroičs (viņa muzikālais (bundziniekam!!!) ieguldījums albuma tapšanā ir nenovērtējams), Edgars Galzons (blūza basģitārists labas auras mēģinājumu telpas turētājs)- šie vīri uzskatāmi par daļu no Kārļa Kazāka, viņi ir atstājuši daļu no sevis, sava laika, līdzekļiem, lai rastu iespēju realizēt "uz manām plaukstām". Kaspars Tobis (cilvēks no "Dzelzs vilka". Nekas (tiešām zinu) netraucēja Kasparu darīt visu, kas viņa spēkos, lai ierakstītu dažādus taustiņinstrumentus un mūs visus pārējos. Klavierītes, kas dzirdamas daudzviet šūpuļdziesmu diskā arī ir Kaspara rokudarbs). Māra H. Upmane! Jūs taču nojaušat- Tu neguli ir Maras dāvana Jums! Cunami radioversijā bungu skaņu radīja Anrijs Grinbergs! Toms Grēviņš un ierakstu kompānija "Rudolph Records" darīja to, ko neviena cita izdevniecība nedarītu: ļāva realizēt albuma izdošanu, paši nenopelnot ne santīma! Kristīne Kazāka radīja albuma "uz manām plaukstām" vizuālo tēlu, un kopā ar Itiju Bīmani radīja šo mājas lapu. Itija, kā sauc Tavu brāli, kam man ir jāpasaka paldies par palīdzību mājas lapas tehnisko realizāciju? Līga Priede (burvīgā balss), Ainars Mielavs (kā atsaucīgs izdevējs ("Upe" ierakstu kompānija) un lielisks cilvēks), un Gints Sola (padomi un ieraksti) ir tie labie cilvēki, kas ļāva tapt šūpuļdziesmu apkopojumam "Mēnes ceļu rādīs miega peles vezumam". Mans tēvs paradīja ceļu pie ļaudīm, kas pavēra iespēju Jums pasniegt albumu "uz manām plaukstām", un Jūs jau zinat: TB/LNNK. Un kā es Jums būtu pastāstījis par to, kas notiek, ja nebūtu fantastiskie SWH dīdžeji Toms Grēviņš (redzi, Tom, Tu tiec pieminēts visbiežāk), Egons Reiters (lielisks ceļojumu partneris (kad braucam?), un fantastisks cilvēks), Artis Volfs (cilvēks radio) un pārējie. Paldies visiem, kuri ziedojuši savu laiku, līdzekļus, iespējas, lai tas viss varētu notikt. Es zinu, ka kādu esmu aizmirsis- piedodiet, lūdzu!

Publicēja: KK (19/12/2008)