Koncerti

assets/Uploads/_resampled/SetWidth70-Screen-Shot-2015-04-08-at-10.11.28-AM.png

 

Izsludinu gaidāmā albuma “Kārlis Kazāks un Viņa” prezentācijas papildkoncertu 24. aprīlī mūzikas namā “Daile”. 

Tā kā biļetes uz 23. aprīļa koncertu tuvojas beigām ,izsludinu papildkoncertu 24. aprīlī. Koncerti mūzikas namā “Daile” būs īpaši ar to, ka tajā varēs ne tikai baudīt mūziku, bet arī iegūt jaunāko albumu CD formātā. 

Lai pēc iespējas plašākam lokam būtu iespēja apmeklēt koncertu, ir nolemts izsludināt papilkoncertu, un tikai 9. aprīlī visas biļetes varēs iegādāties par 15 EUR. No 10. aprīļa biļešu cenas būs difirencētas pēc sēdvietu atrašanās vietas. 

Tāpat kā 23. aprīļa vakarā, arī šajā vakarā koncerta apmeklētājiem tiks dota unikāla iespēja iegūt dāvanu “Kārlis Kazāks un Viņa” albuma kopiju CD formātā. Nekur citur taustāmā formātā šo albumu iegādāties vairs nebūs iespējams. 

Par CD formātu:”Es neatceros, kad pēdējo reizi iegādājos kādu mūzikas ierakstu kompaktdiska formātā. Un visi diski, kas pēdējā laikā ir pie manis ir nonākuši, katrs ir ar savu stāstu. Tie ir man dāvināti, un diski vairs nav tikai ierakstītās mūzikas nesēji, bet arī atgādina par tā uzrašanās brīdi, par satikšanos. Un arī es vēlos, lai mans albums kompaktdiskā ir bagātāks par vienkāršu datu nesēju, lai tas jaunajam īpašniekam atgādina mūsu satikšanos mūzikas namā “Daile”. Man, un es ticu, ka arī mūsu muzikālā vakara viesiem šis vakars būs skaists piedzīvojums. 

Pats es mūziku klausos maz. Skrienot. Tad izmantoju mūzikas straumēšanas iespējas. Un retu reizi ļaujos iemīļotai radiostacijai, kā labam draugam.

Tādēļ albums "Kārlis Kazāks un Viņa" nenonāks veikalu plauktos, bet kādu brīdi pēc albuma prezentācijas, tāpat kā visi iepriekšējie albumi, būs lejuplādējams mājas lapā www.kazaks.lv, un pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.”

Biļetes uz koncertiem var iegādāties visās “Biļešu Serviss” kasēs Latvijā un internetā. 

Mūzikas nama “Daile” adrese ir Kr. Barona iela 31. Ieeja koncertos no 19:00.

 

 

Publicēja: kk (08/04/2015)