Ciemos pie Lietuviešiem, jeb Tai Aš

Nav noslēpums, ka Lietuvā bardu, jeb dziesminieku kultūra ir plaši attīstīta, un to apliecina arī ikgadējais starptautiskais dziesminieku festivāls “Tai Aš”, kas dažādās kaimiņzemes un Polijas pilsētās norisinās veselas nedēļas garumā- no 14.- 20. oktobrim.

Šogad Latviju plašajā muzikālajā notikumā pārstāvēt uzaicināti Kārlis Kazāks un Laura Bicāne. Festivāla dalībneku vidū ir mūziķi no Lietuvas, Ukrainas, Anglijas, Īrijas un citām valstīm.

Latvijas mūziķu kalendārs festivāla nedēļā ir piesātināts:

14. oktobrī Kārlis Kazāks uzstāsies Viļņas klubā “Aula”;

15. oktobrī Kārlis Kazāks kopā ar Vidas Petkevičius (Lietuva), Viktor Pašnyk (Ukraina) un citiem būs klausāmi Skapišķu kultūras namā, Kupiškio rajonā.

16. oktobrī Kārlis Kazāks kopā ar Vidas Petkevičius (Lietuva), Viktor Pašnyk (Ukraina) un citiem uzstāsies Pasvalys pilsētas muzejā.

18. oktobrī 18:00 Laura Bicāne un Kārlis Kazāks piedalīsies festivāla apvienotajā koncertā Viļņas katrīnas baznīcā, kopā ar Ieva Narkutė (Lietuva), Domantas Razauskas (Lietuvaa), Andrius Zalieska – Zala (Lietuva), Jokūbas Bareikis (Lietuva), Ancevičiai and friends (Lietuva), Eglė Gelažiūtė (Lietuva), the band “ Kukumbalis“ (Lietuva) „Kamanių šilelis” (Liietuva), Maria Pihl (Zviedrija),  Enda Reilly (Īrija), Mathieu Touzot (Francija), Viktor Pašnyk (Ukraina).

19. oktobrī 20:00 Laura Bicāne un Kārlis Kazāks piedalīsies viesu koncertā “Tamsta” mūzikas klubā kopā ar Gian Luigi Ago un Claudia Bellucci (Itālija), Enda Reilly (Īrija), Mano McLaughlin (Lielbritānija), Mathieu Touzot (Francija), Viktor Pašnyk (Ukraina).

20. oktobrī 18:00 Laura Bicāne un Kārlis Kazāks piedalīsies festivāla koncertā Kauņas Žalgira arēnā. Kopā ar Ieva Narkutė (Lietuva), Domantas Razauskas (Lietuva), Andrius Zalieska – Zala (Lietuva), Jonas Baltokas (Lietuva), the band “Kukumbulas“, Eglė Gelažiūtė (Lietuva), Ancevičiai and friend (Lietuva), Enda Reilly (Īrija), Mathieu Touzot (Francija), Viktor Pašnyk (Ukraina).

 

 

Publicēja: kk (10/10/2013)